Opatovská 10 (pri ÖMV), Košice
+421 905 696 080

Služby

Home Služby

Komplexné služby spojené s predajom a kúpou vozidiel

Dovoz vozidiel
Dovezieme

Dovoz na objednávku

Okrem aktuálnej ponuky ojazdených vozidiel naša spoločnosť ponúka možnosť dovozu vozidla na objednávku podľa presných požiadaviek zákazníka. Podmienkou dovozu na objednávku je spísanie objednávky, v ktorej sa uvedú presné špecifikácie a požiadavky zákazníka na vozidlo a zloženie zálohy.

Vykup vozidiel v hotovosti
Odkúpime

Výkup vozidiel

Vykupujeme vozidlá všetkých značiek s prevereným technickým stavom a so servisnou históriou. Pri výkupe preberáme záruky za technický stav vozidla, vždy sa snažíme ponúknuť najvyššiu možnú cenu. Peniaze vyplácame v hotovosti alebo na účet.

Protihodnota
Zjednodušíme

Protihodnota

Pri kúpe vozidla z našej ponuky započítame Vaše vozidlo ako protihodnotu, ktorá môže byť použitá pri kúpe v hotovosti alebo financovaní Vami kupovaného vozidla ako akontácia. Taktiež ponúkame služby spojené s prihlásením - odhlásením vozidla.

Financovanie
Zabezpečíme

Financovanie

Od nás zakúpené vozidlo je možné financovať formou auto-úveru alebo leasingu. Výhodou financovania je nízka akontácia a rýchly proces schvaľovania. Spolupracujeme s obchodnými partnermi Cofidis, Quatro Car, VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko a Homecredit Slovakia. Ponúkame exkluzívné financovanie vozidiel na TRETINKY!

Sprostredkovanie predaja
Predáme

Sprostredkovanie predaja

Ak chcete predať svoje vozidlo a nepotrebujete okamžite hotovosť, prijmeme Vaše auto do komisionálneho predaja. Poradíme Vám so stanovením jeho ceny a spíšeme s Vami zmluvu o sprostredkovaní predaja vozidla a zaradíme ho do našej ponuky s kompletným technickým popisom a profesionálnou foto-dokumentáciou. Ak si budete priať váš automobil vyčistíme, ošetríme profesionálnymi prípravkami a pripravíme ho na vystavenie na predajnej ploche.

Poistenie vozidiel
Poistíme

Poistenie

Pri zakúpení vozidla poskytujeme kompletné povinné zmluvné poistenie a havarijné poistenie priamo u nás.
Naším zmluvným partnerom je maklérska spločnosť Sentia s.r.o.

Vypočítajte si Povinné Zmluvné Poistenie

V spolupráci s našim partnerom, spoločnosťou SENTIA s.r.o. Vám v rámci našich predajných služieb radi pomôžeme s výberom najvhodnejšieho poistenia Vášho vozidla.
Cenu poistenia PZP si môžete vypočítať nižšie.
  • Výkup - platba v hotovosti
  • Dovoz na objednávku
  • Financovanie a poistenie

Top ponuka

Mercedes-Benz B trieda Mercedes  180 CDI Autotronic (2581)
Suzuki SX4 1.5 GLX Urban Line (2650)
Škoda Octavia 1.6 TDI CR DPF Ambiente DSG (2649)

Kontaktujte nás

Opatovská 10 (pri ÖMV)
040 01 Košice
+421 905 696 080
+421 902 686 080
megaauto@megaauto.sk

Mapa

Mapa